4 maja 2026r. uczniowie wybrali się na wycieczkę do Warszawy, do Teatru Muzycznego "Buffo", na spektakl „Piotruś Pan”.
Musical przeniósł nas w niezwykły, baśniowy świat pełen przygód i magii. Przedstawienie było dynamiczne, pełne muzyki, tańca i efektów specjalnych, które przyciągały uwagę od początku do końca.
"Najbardziej podobały się nam kolorowe stroje aktorów oraz ciekawa scenografia"- tak mówiły dzieci po wyjściu z teatru, "dzięki tej wycieczce mogliśmy lepiej poznać sztukę teatralną i spędzić wspólnie czas w miłej atmosferze", "bardzo podobały nam się piosenki. Dodatkowo, niektóre sceny były bardzo śmieszne" - dodawali inni.
Wszyscy wróciliśmy z wyjazdu zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.










